Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Syk søster

Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: Bendik Riis.

Påtegnet nede t.v.: SYK SÖSTER.

Auksjonert 5. november – 27. november