Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Stjernehimmel over furuskog, vinter

Olje på plate
90x70
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november