Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Ved Bakken gård, Bandakdalen 1942

Olje på plate
65x80
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Påtegnet nede t.v. over signaturen: "Ved Bakken gård Bandakdalen i august 1942 klokkene ringer i Dalom".

Auksjonert 5. november – 27. november