Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Oppstilling med blomster, frukt og vase

Olje på plate
41x65
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november