Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Nordisk KroneBjerge 1945

Blyant på papir, lysmål
27x37
Signert og datert nede på arket t.h.: Herr Bendik Riis 31 december 1945.

Auksjonert 5. november – 27. november