Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Vinterkveld 1939

Pastell på svart papir
32,5x45,5
Signert, datert og påtegnet med tittel nede på brun passepartout: +Bendik Riis+ +Vinterkvell+ +ved Röe Mölle+ +jan+Tharaeka 39+

Auksjonert 5. november – 27. november