Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Energi

Olje på lerret
80x50
Signert oppe t.v.: Bendik Riis.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fondvegg (Energi)". Utkast til utsmykning i Oslo Rådhus.

Auksjonert 5. november – 27. november