Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Portrett av Madsen mai 1943

Olje på lerret
52x37
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis mai 1943

Auksjonert 5. november – 27. november