Riis, Bendik(1911-1988)
Bekken på Bakke
Olje på plate
29x31
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet på lapp fra kunstmaleren Bendik Riis på baksiden av platen: "1957. Assuranse: Kroner 4800,- Motto: "Bekken på Bakke-,".
Vurdering
Olje på plate
29x31
Vurdering