Utstilling 5. november – 27. november 2011
Riis, Bendik(1911-1988)
Bekken på Bakke

Olje på plate
29x31
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på lapp fra kunstmaleren Bendik Riis på baksiden av platen: "1957. Assuranse: Kroner 4800,- Motto: "Bekken på Bakke-,".

Vurdering

Auksjonert 5. november – 27. november 2011