Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Stavkirke 1942

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. aug. 1942

Auksjonert 5. november – 27. november