Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Aftenstjernen

Olje på plate
56x73
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden av platen: "Bendik Riis "Aftenstjernen" 1958".

Auksjonert 5. november – 27. november