Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Julemat til alle småfuglene 1959

Olje på plate
50x60
Signert midt på oppe: malet. av. Kunstmaleren Bendik Riis

Påtegnet oppe t.v.: motto: - "Julemat" - "til- alle- småfuglene" Datert oppe t.h.: Dec. 1959

Auksjonert 5. november – 27. november