Riis, Bendik(1911-1988)
Julemat til alle småfuglene 1959
Olje på plate
50x60
Signert midt på oppe: malet. av. Kunstmaleren Bendik Riis
Påtegnet oppe t.v.: motto: - "Julemat" - "til- alle- småfuglene" Datert oppe t.h.: Dec. 1959
Vurdering
Olje på plate
50x60
Vurdering