Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Høstaften på Karl Johan

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Bendik Riis.

Auksjonert 5. november – 27. november