Riis, Bendik(1911-1988)
Aftensol, December 1952
Olje på plate
31x30
Signert nede på midten: Bendik Riis Påtegnet nede t.v.: Aftensol Datert nede t.h.: Dec. 1952
Vurdering
Olje på plate
31x30
Vurdering