Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Elvelandskap, vinter 1943

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis 1943

Auksjonert 5. november – 27. november