Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Gammel dame

Olje på lerret
140x74
Signert nede t.v.: Bendik Riis.

Auksjonert 5. november – 27. november