Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Kvinne og mann

Olje på lerret
70x65
Signert nede på midten: Bendik

UTSTILT:

Nasjonalmuseet (Nasjonalgalleriet) 2010. Galleri F15, Jeløya.

Auksjonert 5. november – 27. november