Utstilling 5. november – 27. november 2011
Riis, Bendik(1911-1988)
Kvinne og mann

Olje på lerret
70x65
Signert nede på midten: Bendik

Nasjonalmuseet (Nasjonalgalleriet) 2010. Galleri F15, Jeløya.

Vurdering

Auksjonert 5. november – 27. november 2011