Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Folkebad

Olje på lerret
Signert, datert og påtegnet nede på bildet: Arkitektur.for.Fredrikstad.vest.mars.anno.1947. FOLKEBAD. Malet av: Herr.Kunstmaleren Bendik Riis-

Påtegnet oppe t.v.: Ad.universal.observasjon.

Auksjonert 5. november – 27. november