Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Paradisets søstre 1946

Blyant og pastell på papir, lysmål
27x37
Signert, datert og påtegnet nede på arket: Herr.Kunstmaleren.Bendik.Arnold.Riis 5 december.året.1946 Paradisets.Söstre

UTSTILT:

Nasjonalmuseet (Nasjonalgalleriet) 2010.

Auksjonert 5. november – 27. november