Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Bodom, Erik (1829-1879)
Foss med sagbruk 1878

Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Bodom. 78

Pendant.

Auksjonert 10. mars – 25. mars