Gouache på papir
25,5x35
Usignert
Gouache på papir
25,5x35
Usignert
Olje på lerret
61x95,5
Signert nede t.h. på en sten: F Giös
Olje på lerret
91x119
Signert midt på t.v.: A Printz. 1858.
Olje på lerret
59x74
Signert og datert nede t.v.: C Lorck Df: 67
Olje på lerret
89x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856
Olje på papir, oppklebet på lerret
21x31
Usignert
Olje på lerret
76x85
Signert og datert nede t.v.: KBaade 1872
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Bodom. 78
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 78.
Olje på lerret
39x51
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1850
Olje på lerret
25x36
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851
Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.v.: HO Andersen 60
Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97
Olje på lerret
41x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vandsjø Jørgen Sørensen 81
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på lerret
61x96
Signert og datert nede t.h.: A. Normann Dsf 79
Olje på lerret
45x46
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på lerret
62x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1890
Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1889.
Olje på lerret
53x81
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. df. 1895.
Olje på lerret
99x68
Signert nede t.h.: Hans -Dahl. Berlin
Olje på lerret
95x61
Signert nede t.v.: Hans -Dahl.
Olje på lerret oppklebet på plate
30x43
Signert og datert nede t.h.: Hans -Dahl 13. Juni 1917
Olje på lerret
49x74
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Olje på lerret
68x100
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.
Olje på lerret
30x46
Signert nede t.h.: Smith Hald
Olje på lerret
52x39
Signert nede t.v.: Osc. Wergeland
Olje på lerret
33x53
Signert nede t.h.: E Ulving
Olje på lerret
50x75
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
82x75
Signert og datert nede t.h.: Asor Hansen 1909
Olje på lerret
74x98
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Marie Hauge. Fra Balestrand 1919
Olje på lerret og penn på papir
36x24 og 51x35
Signert: WP
Fargeradering, lysmål
53x64
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargeradering, lysmål
50x63
Fargeradering, lysmål
50x61
Fargeradering med håndkolorering, lysmål
54x66