Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Baade, Knud (1808-1879)
Måneskinn 1872

Olje på lerret
76x85
Signert og datert nede t.v.: KBaade 1872

Auksjonert 10. mars – 25. mars