Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
6
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Baade, Knud
(1808-1879)
Måneskinn 1872
Olje på lerret
76x85
Signert og datert nede t.v.: KBaade 1872
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012