Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Norsk høyfjell 1856

Olje på lerret
89x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856

UTSTILT:

Blaafarveværket 1984, kat.nr. 61 med tittel: "Norsk høyfjell 1856".

Auksjonert 10. mars – 25. mars