Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Norsk høyfjell 1856
Olje på lerret
89x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856
Blaafarveværket 1984, kat.nr. 61 med tittel: "Norsk høyfjell 1856".
Vurdering
Olje på lerret
89x127
Vurdering