Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
3
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Lorck, Karl
(1829-1882)
Interiør med kvinne og to barn 1867
Olje på lerret
59x74
Signert og datert nede t.v.: C Lorck Df: 67
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012