Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Lorck, Karl(1829-1882)
Interiør med kvinne og to barn 1867

Olje på lerret
59x74
Signert og datert nede t.v.: C Lorck Df: 67

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012