Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Parti fra Ytre Kroken i Sogn 1850

Olje på lerret
39x51
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1850

Påtegnet på original lapp, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen på tre linjer: "J. F. Eckersberg/Parti fra Sognefjorden/(= ÿttre Krogen =)".

Auksjonert 10. mars – 25. mars