Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Müller, Morten(1828-1911)
Landskap med vann og kirke 1851

Olje på lerret
25x36
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012