Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
9
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Müller, Morten
(1828-1911)
Landskap med vann og kirke 1851
Olje på lerret
25x36
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012