Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Müller, Morten (1828-1911)
Landskap med vann og kirke 1851

Olje på lerret
25x36
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

Auksjonert 10. mars – 25. mars