Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Skogslandskap med landevei ved innsjø

Olje på lerret
68x100
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012