Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Skogslandskap med landevei ved innsjø

Olje på lerret
68x100
Signert nede t.v.: Herman W. Anker.

Auksjonert 10. mars – 25. mars