Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Strandparti med folkeliv, solnedgang

Olje på lerret
30x46
Signert nede t.h.: Smith Hald

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012