Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Strandparti med folkeliv, solnedgang

Olje på lerret
30x46
Signert nede t.h.: Smith Hald

Auksjonert 10. mars – 25. mars