Dahl, Hans(1849-1937)
En sommerdag på Sognefjorden 1917
Olje på lerret oppklebet på plate
30x43
Signert og datert nede t.h.: Hans -Dahl 13. Juni 1917
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "En Sommerdag paa Sognefjorden".
Vurdering
30x43
Vurdering