Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Dahl, Hans (1849-1937)
En pause i slåtten

Olje på lerret
95x61
Signert nede t.v.: Hans -Dahl.

Auksjonert 10. mars – 25. mars