Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Nord-Norge, midnattsol

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert 10. mars – 25. mars