Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Folkeliv i Sognefjorden 1879

Olje på lerret
61x96
Signert og datert nede t.h.: A. Normann Dsf 79

Auksjonert 10. mars – 25. mars