Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Store Skagastølstind 1897

Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97

Auksjonert 10. mars – 25. mars

Vurdering
NOK 200 000