Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Andersen, Harald Oscar (1836-1871)
Fjordparti 1860

Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.v.: HO Andersen 60

Auksjonert 10. mars – 25. mars