Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Andersen, Harald Oscar(1836-1871)
Fjordparti 1860

Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.v.: HO Andersen 60

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012