Gjøs, Ferdinand(1790-1852)
Fra Vækerø
Olje på lerret
61x95,5
Signert nede t.h. på en sten: F Giös
Påtegnet på original etikett på baksiden, på blindrammen: "Vækkeröd ved Christiania". På lappen på baksiden også påtegnet: "10 Spes" samt "Hofgaard".
Vurdering