Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Gjøs, Ferdinand (1790-1852)
Fra Vækerø

Olje på lerret
61x95,5
Signert nede t.h. på en sten: F Giös

Påtegnet på original etikett på baksiden, på blindrammen: "Vækkeröd ved Christiania". På lappen på baksiden også påtegnet: "10 Spes" samt "Hofgaard".

Auksjonert 10. mars – 25. mars