Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
2
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Printz, Christian August
(1819-1867)
Hane, høne, kyllinger og katt 1858
Olje på lerret
91x119
Signert midt på t.v.: A Printz. 1858.
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012