Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Printz, Christian August(1819-1867)
Hane, høne, kyllinger og katt 1858

Olje på lerret
91x119
Signert midt på t.v.: A Printz. 1858.

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012