Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Den engelske los

Olje på lerret og penn på papir
36x24 og 51x35
Signert: WP

Alle illustrasjoner til Wergelands "Den engelske Lods" utgitt i 1894. Tilsammen 42 arbeider som skulle inngå i denne illustrerte praktutgaven.

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012