Peters, Wilhelm(1851-1935)
Den engelske los
Olje på lerret og penn på papir
36x24 og 51x35
Signert: WP
Alle illustrasjoner til Wergelands "Den engelske Lods" utgitt i 1894. Tilsammen 42 arbeider som skulle inngå i denne illustrerte praktutgaven.
Vurdering