Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Hauge, Marie (1864-1931)
Fra Balestrand 1919

Olje på lerret
74x98
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Marie Hauge. Fra Balestrand 1919

Auksjonert 10. mars – 25. mars