Hauge, Marie(1864-1931)
Fra Balestrand 1919
Olje på lerret
74x98
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Marie Hauge. Fra Balestrand 1919
Vurdering
Olje på lerret
74x98
Vurdering