Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Isløsing 1887

Pastell på tynt lerret
54x90
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 87.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 30 med tittel: "Isløsing".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 290 000