Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Kyr ved vanningssted 1872

Olje på lerret
49x79
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1872.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000