Krohn, Xan(1882-1959)
Campari 1934
Olje på lerret
43x36
Signert og datert nede t.v.: Xan Krohn Paris 1934
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
43x36
Vurdering