Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Utsikt mot Balbergkampen, vinter 1918

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1918.

Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 51 med tittel "Vinter". Kunstnernes Hus, Oslo 1959 ,kat.nr. 125 med tittel: "Gult hus". Kunstnernes Hus, Oslo 19(?), kat.nr. 124.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00