Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
34x32
Signert nede t.v.: Weidemann

Påtegnet med dedikasjon og datering på baksiden av platen: "Til Helge -30/12 -59. Fra Anne Marie - Sven og Jakob".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000