Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To figurer i interiør 1947

Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 47.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 78 000