Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1981

Olje på lerret
141x176
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Weidemann 81 Inntrykk fra naturen.".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000