Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1973

Olje på papir
41x54
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Weidemann 73

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Kjell - fra Anne og Jakob Bergen 25/5 -73

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 20 000