Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel
Olje på lerret
81x101
Signert nede t.v.: Knut Rose
Signert og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "Knut Rose 89".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
81x101
Signert nede t.v.: Knut Rose
Vurdering
NOK 70 000–90 000