Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Rose, Knut (1936-2002)
Uten tittel

Olje på lerret
81x101
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "Knut Rose 89".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000