Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Ørnvall, Liv (1947-)
Interiør 2001

Olje på lerret
130x100
Signert og datert nede t.h.: Liv Ørnvall -01

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering