Heiberg, Jean(1884-1976)
Badende gutter 1911
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1911
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
81x100
Vurdering
NOK 200 000–300 000