Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Badende gutter 1911

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1911

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000