Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Badende gutter 1911

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1911

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 200 000