Karsten, Ludvig(1876-1926)
Ved vinduet 1915
Olje på lerret, oppklebet på plate
75x88
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15
Påtegnet blant annet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Ludv. Karsten: "Ved vinduet" 1915.".
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00