Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Ved vinduet 1915

Olje på lerret, oppklebet på plate
75x88
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15

Påtegnet blant annet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Ludv. Karsten: "Ved vinduet" 1915.".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000